STARTUPY

Impact szuka start-upów!

Dołącz do twórców start-upów, liderów innowacji, naukowców, pionierów digitalizacji, którzy wspólnie z nami budują przyszłość finansów na Impact fintech’19.

Zdobądź wejściówkę

Zobacz, co Twój projekt może zyskać!

Aktywności dla startupów!

Impact Link

Nawiąż relacje biznesowe twarzą w twarz, 1 na 1! Impact Link to miejsce, gdzie start-upy łączą się z inwestorami, korporacjami i przedstawicielami administracji publicznej.

Startup Pitch Blocks

Zawalcz o siebie i weź udział w sesji pitchingowej. Pokaż się na scenie Impact fintech’19. W 3 minuty przekonaj publiczność i jury do swojego pomysłu.

Startup City

Strefa, w której można poznać dostawców innowacyjnych rozwiązań, które odmienią reguły gry. Najbardziej prężne start-upy w regionie są pod jednym adresem – dołącz do Startup City!

Nowość! Opportunity Room

Poznaj wyższy poziom networkingu i daj się zamknąć na 45 minut w pokoju z inwestorami, aniołami biznesu i przedstawicielami dużego biznesu.

Networking Cocktail

Korzystaj z każdej okazji by nawiązywać relacje z liderami. Coctail to fantastyczna okazja by lepiej poznać Twoich partnerów – nie może Cię tu zabraknąć.

Nie przegap okazji aby stać się częścią Impact fintech’19!

ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWĘ

Startup Pitch Blocks:

Alternative Lending & Finance, Payments & Future Commerce

Cloud Solutions, Emerging Tech & Cybersecurity

Open Banking

Start-upy z poprzednich edycji Impact fintech

Blockchain&Cryptocurrencies

Insurtech

Retail & E-commerce

Cybersec&Payments

Alternative Lending

Keep the change constant!

Bądź na bieżąco, poznawaj nowe nazwiska, dowiaduj się o wydarzeniach towarzyszących i wszystkich planowanych przez nas atrakcjach.

Zapisz się na newsletter!

#Impactfintech19