Content:

Przenieś swój biznes i umiejętności
na następny poziom

Studio LIVE

Agenda

On demand

Podcasty

Raporty

Roundtables

Transmisja

Meeting Point

Program:

Take your business and skills to the next level

Stream wraz ze studio LIVE

Wydarzenie 100% online, które będzie można oglądać za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanej platformy oraz na stronie głównej Wirtualna Polska. 3 czerwca od godziny 12:00 na wp.pl trwać będzie “ Dzień z Impact re:action 2020 connected by Krakow” czyli studio live, podczas którego dziennikarze Wirtualnej Polski zaproszą do rozmowy przedstawicieli świata biznesu, polityki i nauki, aby dyskutować o przyszłości gospodarki, służby zdrowia i edukacji.

Agenda

Agenda Impact re:action 2020 connected by Krakow to wystąpienia Keynote, dyskusje moderowane i prezentacje raportów. W ramach streamingu na żywo uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi spostrzeżeniami, planami i projektami liderów biznesu, przedstawicieli administracji publicznej oraz renomowanych naukowców w ramach 3 ścieżek tematycznych digital economy, next health, borderless science.

Możliwość opcji “on demand”

Impact re:action 2020 connected by Krakow to video wystąpienia, raporty i specjalne treści dostępne tylko dla zarejestrowanych uczestników wydarzenia.

Dostępne nagrania:

KEYNOTE
Edukacja w dobie rewolucji
Esther Wojcicki, Singularity Univeristy
*w języku angielskim/z tłumaczeniem
KEYNOTE
Innowacje rodzą się w głowach inżynierów! Czyli jak inspirować przyszłe pokolejnia?
John Cohn, MIT-IBM Watson AI Lab
*w języku angielskim/z tłumaczeniem
FIRESIDE CHAT
Bankowość i usługi finansowe w świecie „postkoronawirus”
Tomasz Owczarek, Mastercard
mod: Daniel Rząsa, 300Gospodarka
FIRESIDE CHAT
Cyfrowa tożsamość jako kluczowy czynnik rozwoju gospodarki cyfrowej
Aleksander Naganowski, Mastercard
mod: Daniel Rząsa, 300Gospodarka
KEYNOTE
Kraków kontra COVID-19 – reaktywacja miasta
Jerzy Muzyk, Miasto Kraków
KEYNOTE
Małopolska tarcza antykryzysowa
Tomasz Urynowicz, Małopolska

Cotygodniowe podcasty przez cały rok

Wspólnie z Partnerem medialnym wydarzenia 300GOSPODARKA rozpoczęliśmy serię „Gospodarka na Nowo”, która rozpoczyna cykl rozmów na temat tego jak świat zmieni się po epidemii, jakie zmiany społeczne i gospodarcze czekają nas w nowej rzeczywistości. Zwieńczeniem tych rozmów będzie Impact re:action 2020 connected by Krakow.

Obejrzyj lub posłuchaj

Raporty

W przygotowaniu są raporty, nad którymi pracują 3 specjalnie powołane grupy eksperckie. Podczas Impact re:action 2020 connected by Krakow po raz pierwszy zostaną zaprezentowane efekty ich pracy – konkretne plany działań dotyczące przyszłości cyfryzacji gospodarki, strategii dla zdrowia oraz cyfryzacji nauki.

Spotkania roundtable i warsztaty online

W ramach każdej ścieżki tematycznej i w nawiązaniu do eksperckich raportów odbędą się tematyczne spotkanie w formacie roundtable i interaktywnych warsztatów online z udziałem specjalnie dobranej grupy ekspertów w celu wypracowania rozwiązania na konkretne problemy związane z przyszłością gospodarki, służby zdrowia czy edukacji.

ZAMKNIĘTE SPOTKANIA ROUNDTABLES

Nowy ład a polska gospodarka
Efekt zamrożenia –
Szansa na radykalną cyfryzację polskiej gospodarki
Alma Mater Digital – Jak wyzwolić cyfrowy gen nauki w Polsce
Co zrobić, żeby Polska wzięła udział w wyścigu biotechnologicznym – zarys strategii biotechnologii w Polsce

WARSZTAT OTWARTY

Prawne nowości w Fintech

Warsztat w całości będzie poświęcony przedstawieniu i omówieniu najistotniejszych zmian prawnych związanych z działalnością Fintech od czasu Impact fintech’19 w grudniu 2019 r. W czasie jego trwania zostaną poruszone również zagadnienia związane z komunikatem Komisji Nadzoru Finansowego na temat chmury, czy stanowiskami na temat crowdfundingu oraz robodoradztwa. Nie zabraknie przedstawienia postępu prac nad przepisami dotyczącymi wykonywania usług płatniczych oraz Pakietu Impulsów Nadzorczych.

Dzień Impact re:action 2020 connected by Krakow na Wirtualnej Polsce

Impact re:action 2020 connected by Krakow to pierwsze, duże wydarzenie gospodarcze online w Polsce, które będzie również dostępne w streamingu na stronie głównej Wirtualna Polska.

  • godzina 12:00 – studio live – dziennikarze redakcji zaproszą do rozmowy kluczowych przedstawicieli świata biznesu, polityki i nauki, aby dyskutować o przyszłości gospodarki, służby zdrowia i edukacji.
  • prosto ze studia przeniesiemy się na wydarzenie Impact re:action 2020 connected by Krakow,
  • po wydarzeniu ponownie przeniesiemy się do studia Wirtualnej Polski na redakcyjną debatę z członkami kapituły Nagrody Gospodarczej Money.pl

Industry 4.0 Meeting Point

Nowa formuła spotkania online. Spotkania 1 na 1 i realny networking w sieci.
Rozmawiaj z ekspertami i praktykami, inspiruj się i patrz w przyszłość.
Sam decydujesz, jak będzie wyglądała Twoja agenda.

03 czerwca 2020, 09:00 – 17:00