Akademia

Naukowcy zmieniają świat!

Nie ma innowacji bez nauki!

Zdobywaj i dziel się wiedzą! Dołącz do liderów innowacji, naukowców, brokerów technologii, którzy wspólnie z nami budują przyszłość finansów na Impact fintech’18.

Zobacz co może zmienić twój udział!

Aktywności dla Academi!

Impact Link

To właśnie tutaj naukowcy, startupy oraz przedstawiciele korporacji i administracji publicznej spotykają się w serii bezpośrednich spotkań. Współpraca omawiana twarzą w twarz i 1-na-1.

Meet The Leaders

Szansa na osobiste spotkanie z światową czołówką liderów innowacji: specjalnie wybraną grupą speakerów i uczestników kongresu.

Startup4Export

Sesja pitchingowa, podczas której najlepsze startupy w Europie będą prezentować swoje pomysły. To właśnie tutaj masz szansę spotkać firmy, które zrewolucjonizują branżę usług finansowych.

Startup City

Strefa, w której można poznać dostawców innowacyjnych rozwiązań, które odmienią reguły gry. Najbardziej prężne startupy w regionie są pod jednym adresem – dołącz do Startup City!

Mix things up Cocktail

Poznaj i powitaj, degustuj i definiuj…przyszłość finansów podczas tego nieformalnego spotkania! Jeśli poszukujesz fantastycznej okazji do networkingu, nie może ciebie tutaj zabraknąć.

Aplikuj teraz

Nie przegap okazji aby stać się częścią Impact fintech’18!

Nie przegap okazji aby stać się częścią Impact fintech’18! Liczba wejściówek jest ograniczona!