Sceny

Odkryj tematy,

które pasują Tobie.

Next Space

Rozpocznij swoją podróż z Impact w NEXT SPACE, wysłuchując wystąpień w formacie keynotes, fireside chats oraz moderated discussions. Znajdź odpowiedzi, odkryj co się wydarzy i dołącz do przyszłości!

scena przeznaczona na wystąpienia w formacie keynotes, fireside chats oraz moderated discussions w 10 ścieżkach tematycznych, działająca przez oba dni wydarzenia

Inspire Space

Zaprezentuj swoje pomysły, zaangażuj się w konkursy startupowe, odkrywaj możliwości biznesowe oraz wysłuchaj czołowych funduszy, akceleratorów i korporacji współpracujących ze startupami. Po prostu ZAINSPIRUJ się, to jest Twoja przestrzeń!

scena przeznaczona na prezentacje startupów oraz konkursy startupowe, dla funduszy/inwestorów, akceleratorów, przykładów ciekawej współpracy pomiędzy startupami oraz korporacjami; 10 ścieżek tematycznych przez 2 dni wydarzenia

Catalyst Space

Skończyłeś słuchać fascynujących wystąpień, odkrywać nowe rozwiązania i możliwości finansowania, ale chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do sesji deep dive i rozwiń swoje umiejętności i wiedzę w przestrzeni poświęconej warsztatom zorganizowanym przez top speakers i wiodące firmy. To jest Twój KATALIZATOR sukcesu, nie przegap swojej szansy!

Lista warsztatów Catalyst space. Sprawdź i zapisz się

Dowiedz się o sztucznej inteligencji, technologii blockchain,
big data, pożyczkach P2P i wielu innych zagadnieniach.