Startupy

Impact szuka startupów!

Zobacz, co Twój projekt może zyskać!

Dołącz do twórców startupów, liderów innowacji, naukowców, pionierów digitalizacji, którzy wspólnie z nami budują przyszłość finansów na Impact fintech’18.

Zobacz, co Twój projekt może zyskać!

Aktywności dla startupów!

Impact Link

Nawiąż relacje biznesowe twarzą w twarz, 1 na 1! Impact Link to miejsce, gdzie start-upy łączą się z inwestorami, korporacjami i przedstawicielami administracji publicznej.

Startup Battles

Zawalcz o siebie i weź udział w sesji pitchingowej. W 3 minuty przekonaj publiczność i jury do swojego pomysłu. Finaliści zaprezentują swoje start-upy podczas Startup4Export. Zapewniamy, że jest to dokładnie tak ciekawe jak brzmi!

Startup4Export

To oficjalne zakończenie kongresu, podczas którego start-upowi finaliści będą mieć okazję zaprezentować się przed całą publicznością Impact fintech’18. Obecność tutaj oznacza, że Twój projekt ma duże szanse na podbój światowych rynków.

Startup City

Strefa, w której można poznać dostawców innowacyjnych rozwiązań, które odmienią reguły gry. Najbardziej prężne start-upy w regionie są pod jednym adresem – dołącz do Startup City!

Startup Night

Korzystaj z każdej okazji by nawiązywać relacje z liderami. Poznaj uczestników rynku finansowego i wspólnie definiuj przyszłość branży w nieformalnym otoczeniu. Startup Night to fantastyczna okazja by lepiej poznać Twoich partnerów – nie może Cię tu zabraknąć.

Startup Battles

Blockchain&Cryptocurrencies

Insurtech

Retail & E-commerce

Cybersec&Payments

Alternative Lending

Startup City

Strefa, w której można poznać dostawców innowacyjnych rozwiązań, które odmienią reguły gry. Najbardziej prężne start-upy w regionie są pod jednym adresem – dołącz do Startup City!

APLIKUJ TERAZ

Startup Night

Nieoficjalne spotkanie przy lampce wina… porozmawiaj o przyszłości finansów w nieformalnym otoczeniu! Jeśli szukasz świetnej okazji do networkingu, to znajdziesz ją tu!

Dzień: I Godzina: 20:00

MIEJSCE:
ul. Piotrkowska 138/140,
90-062 Łódź

GPS: 51.7612453,19.4597989

APLIKUJ TERAZ
cocktail bar BRUSH BARBER SHOP. Sprawdź.
DOKI gastrobar. Sprawdź.
MITMI restobar. Sprawdź.
restauracja NÓŻ. Sprawdź.
cocktail bar SPALENI SŁOŃCEM. Sprawdź.
klubokawiarnia WIOSNA. Sprawdź.
mebloteka YELLOW. Sprawdź.

Startup4export

Sześć najlepszych startupów z każdej kategorii dostanie przepustkę do udziału w sesji pitchingowej na Next Stage, dedykowanej projektom mającym potencjał międzynarodowej ekspansji. Wystąpienie przed kilkoma tysiącami widzów oraz seria pytań zadawanych przez jury to Twoje “5 minut” i szansa na sukces!

Poprzednie jury:

Tanja Kufner

Dynamics VC

Tanja Kufner jest Partnerem w Dynamics, akceleratorze inwestorskim i start-upowym, założonym przez Porsche MHP w 2018 roku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie venture capital, a do tej pory zainwestowała w ponad 100 firm. Była jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w sektorze start-upów i venture capital przez EU-Startups w 2017 r. Przed założeniem Dynamics była dyrektorem zarządzającym Startupbootcamp Berlin, gdzie kierowała takimi firmami jak Mercedes-Benz , Airbus, Cisco, Here, Vinci, Kühne + Nagel, SBB, EnBW i DB. Tanja Kufner posiada tytuł Master of Business Administration na University of San Francisco.

Cristian Santibanez

Via ID

Cristian jest ekspertem od innowacji miejskich i przedsiębiorcą, koncentrującym się na mobilności w mieście. Zarządza programem Via ID i program akceleracyjnym CNPA - Moove Lab, z siedzibą w Station F, największym na świecie kampusie start-upowym. Pracuje również jako Strateg ds. Innowacji w LGI, ogólnoeuropejskiej agencji zajmującej się zrównoważonymi innowacjami, jest Ambasadorem ds. Mobilności w Startup Sesame, a także doradza OECD w zakresie inteligentnych miast. Doradzał takim klientom jak: japoński i chilijski rząd, Hyperloop Transportation Technologies i SNCF. Był współzałożycielem Autonomy, pierwszego w Europie Szczytu Mobilności Miejskiej oraz wykładów w Sciences Po Paris na temat przedsiębiorczości miejskiej. Słowa kluczowe: #startup #acceleration #innovation #cities #mobility #europeanprojects.

Simon Schreyer

Volkswagen Financial Services Poland

Kierownik działu IT i dyrektor ds. digitalizacji w Volkswagen Financial Services w Polsce.
Pracę zawodową rozpoczął w dziale audytu / doradztwa transakcyjnego w Ernst & Young AG. Od 2008 roku kontynuuje karierę w Volkswagen Financial Services, najpierw jako menedżer inwestycyjny w dziale fuzji i przejęć. Później został odpowiedzialny za strategię, procesy i komitety IT, a w sierpniu 2017 roku objął stanowisko dyrektora IT. Schreyer ukończył Wydział Biznesu i Ekonomii na Uniwersytecie Leibniza w Hanowerze.

Alix Brunet

Finch Capital

Alix jest wspólnikiem. Dołączyła do Finch Capital we wrześniu 2017 r. z Citigroup w Londynie, gdzie była starszym analitykiem świadczącym usługi doradztwa finansowego i fuzji i przejęć dla klientów korporacyjnych, private equity i finansowych w regionie EMEA. Wcześniej pracowała w Acumen Fund w Ghanie, koncentrując się na inwestycjach typu venture w FinTech, rolnictwo i energię. Wcześniej pracowała ze Schroders w Londynie, Integro Insurance Brokers w Nowym Jorku i Marsh w Paryżu, gdzie pracowała jako analityk i młodszy broker ubezpieczeniowy.
Alix ukończyła Ecole Nationale d'Assurances we Francji i posiada tytuł magistra finansów w London Business School.

Bedy Yang

Partner zarządzający w 500 Startups

Bedy doradzała międzynarodowym firmom (w tym Fortune 50) w zakresie strategii sprzedaży, dystrybucji i marketingu. Poprowadziła grupę MBA z Wharton School do Chin w ramach Global Immersion Programme. Opracowała nowe rozwiązanie biznesowe dla Braskem. Obecnie jest odpowiedzialna za inwestycje w przedsiębiorstwa na początkowych etapach działalności, strategiczne partnerstwa, programy edukacyjne dla inwestorów i cały ekosystem startupów.

Michael Stuenkel

Partner w Lakestar

Michael inwestuje w firmy w fazie seed i early-stage na całym świecie. Odpowiada za realizację projektów startupowych i służy jako pierwszy kontakt do naszych założycieli na co dzień. Michael obejmuje szeroki zakres sektorów, w tym B2B i e-commerce. Przed dołączeniem do Lakestar pracował w dziale rynków kapitałowych UBS Investment Bank w Londynie. Michael posiada wykształcenie z zakresu zarządzania i finansów przedsiębiorstw z WHU i LSE.

Pablo Izquierdo

Szef Europy na Światowym Forum Ekonomicznym

Szef Europy na Światowym Forum Ekonomicznym. Pablo odpowiada za współpracę i partnerstwo publiczno-prywatne, cyfrową transformację biznesową, strategię korporacyjną i zrównoważony rozwój. Forum angażuje czołowych przywódców politycznych i biznesowych w kształtowanie globalnych, regionalnych i branżowych programów.
Wcześniej pracował jako przedsiębiorca, pozyskiwał fundusze i rozpoczynał inwestycje w takich obszarach jak Afryka, Azja, Ameryka Środkowa, Hiszpania, USA.

Małgorzata Walczak

Dyrektor w PFR Ventures

Małgorzata jest dyrektorem PFR Ventures, PFR NCBR Fundusze Funduszy CVC, przed tym była Partnerem Zarządzającym, założycielem w ENEA Innovation Venture Capital Fund (pierwszy korporacyjny fundusz VC koncentrujący się na wielostopniowych inwestycjach w sektorze energetycznym w Polsce). Jest doświadczonym Inwestorem z udokumentowaną historią pracy w branży zarządzania inwestycjami. Wykwalifikowana w zakresie planowania biznesowego, finansów korporacyjnych, planowania strategicznego, kapitału podwyższonego ryzyka i strategii. Silny przedsiębiorca z tytułem MBA University of Minnesota / Warsaw School of Economics.

Zobacz jak S4E zmieni Twój biznes!

Nie przegap okazji aby stać się częścią Impact fintech’18!

Nie przegap okazji aby stać się częścią Impact fintech’18!
Liczba wejściówek jest ograniczona!