Press room

Bieżące informacje

w naszym Press Roomie!

Rewolucja w usługach finansowych dzieje się tu i teraz! Ekscytujące innowacje, niesamowite inspiracje, nowe modele biznesowe i formy współpracy. Sporo się dzieje. Bieżące informacje znajdziecie w naszym Press Roomie!

25 listopada 2018 in Press room

Tauron Impact fintech’18 Premium Partner

Tauron Impact fintech'18 Premium Partner. Ciekawi Cię co na temat przyszłości finansów ma do powiedzenia dynamicznie rozszerzający swoją multienergetyczną ofertę koncern TAURON? Przyjdź i dowiedz się tego na Impact Fintech’18 i powitaj naszego PARTNERA PREMIUM - TAURON Polska Energia!
Więcej
23 listopada 2018 in Press room

Dorsum introduces MyWealth platform to fintech industry in Poland

Dorsum introduces MyWealth platform to fintech industry in Poland Wealth Management Mobile App provides easy to understand performance presentations, financial planning, targets and forecasts for investors.
Więcej
23 listopada 2018 in Press room

The Heart i Mastercard stworzą z partnerami piaskownicę regulacyjną dla fintechów

The Heart i Mastercard stworzą z partnerami piaskownicę regulacyjną dla fintechów Komisja Nadzoru Finansowego ogłosiła, że The Heart, korporacyjne centrum innowacji, będzie operatorem piaskownicy regulacyjnej dla spółek rozwijających nowe technologie z branży finansowej. Mastercard, który od lat jest partnerem strategicznym The Heart zapewni dostęp do infrastruktury testowej.
Więcej
23 listopada 2018 in Press room

Mastercard uruchamia platformę Accelerate dla firm FinTech

Firma intensyfikuje inwestycje, aby pomóc firmom FinTech i bankom cyfrowym nowej generacji szybko wyskalować ich biznes
Więcej

Media kontakt:

Obserwuj zmiany na rynkach finansowych z bliska.