Skip to main content

Jesteś przedsiębiorcą, którego projekty odpowiadają na współczesne wyzwania cywilizacyjne i społeczne?

Jesteś start-upem, który ma za sobą co najmniej jedną rundę finansowania lub udział w co najmniej jednym programie akceleracyjnym lub mentoringowym?

Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu umożliwia wejście do stworzonego przez Sebastiana Kulczyka programu mentoringowego dla przedsiębiorców oraz zaprezentowania swojego projektu na scenie Impact’24 – najlepszego eventu biznesowego w Polsce, który gromadzi kilka tysięcy uczestników ze świata innowacji i finansów. Finaliści będą także zaprezentowani na łamach Pulsu Biznesu, najbardziej opiniotwórczego medium biznesowego w Polsce, który dociera do miliona czytelników miesięcznie.

Poznaj InCredibles

Zobacz, co możemy Ci zaoferować

Poznaj Impact’24

Zobacz, dlaczego warto przyjechać

Sebastian Kulczyk

Twórca InCredibles, międzynarodowy inwestor i przedsiębiorca, od ponad 20 lat aktywnie działający w obszarze nowych technologii. Ambasador nowoczesnego i odpowiedzialnego społecznie myślenia o biznesie, zaangażowany w rozwój polskiego ekosystemu startupowego.

Właściciel Kulczyk Investments – międzynarodowego domu inwestycyjnego, który w oparciu o własny kapitał, kompetencje oraz najwyższe standardy inwestowania i zarządzania biznesowego buduje wartość firm o globalnym potencjale.

Założyciel Manta Ray, funduszu venture capital wspierającego w skali międzynarodowej najbardziej utalentowanych przedsiębiorców, których misją jest wdrażanie rewolucyjnych technologii m.in. w systemie edukacji, zdrowia oraz infrastrukturze.

Twórca InCredibles – prestiżowego i największego w Polsce programu budowy kompetencji oraz promocji, który od 2017 roku skupia, szkoli i integruje najbardziej perspektywiczne startupy.

Twórca Pho3nix Foundation – globalnej organizacji społecznej, która wspiera na całym świecie dzieci i młodzież w realizacji marzeń i mistrzowskiej kariery. Fundacja prowadzi szereg inicjatyw edukacyjnych i społecznych popularyzujących aktywność fizyczną: Pho3nix Kids, Pho3nix Active School, Sportowe Warsztaty Pho3nix. Oferuje również kompleksowe, szyte na miarę programy profesjonalnego rozwoju utytułowanych młodych sportowców: Pho3nix Athletes Program. Projekty nadzorowane są przez uznanych specjalistów, mentorów, światowej klasy zawodników różnych dyscyplin oraz członków Pho3nix Team.

Wypełnij
formularz

Opowiedz nam o sobie i swoim biznesie

Drugą edycję konkursu wygrał startup Panamint – gratulujemy!

Obserwujcie dalej naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się o aktywnościach przygotowanych dla startupów podczas kolejnej edycji!

Zwycięski startup- Panamint wraz z przewodniczącym Jury Sebastianem Kulczykiem

Wyróżnienie dla Panamint wręczane przez Pana Kamila Majczaka, CIECH 

Finaliści wraz z jury oraz prowadzącymi

13 lutego – 15 marca: rejestracja zgłoszeń

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Przekonaj nas, dlaczego Twój projekt zasługuje na uwagę. Podziel się historią, kim jesteś, co skłoniło Cię do założenia firmy, oraz jak widzisz rozwój swojego przedsięwzięcia. Odpowiedz na pytania dotyczące Twoich wartości i jak są one odzwierciedlone w prowadzeniu biznesu.

01

15 marca – 1 kwietnia: pierwsza ocena formalna i merytoryczna

  • Proces pierwszej oceny formalnej i merytorycznej zgłoszeń.
  • Wyłonienie 15 półfinalistów, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu.

02

1 kwietnia – 15 kwietnia: ocena Kapituły

  • Kapituła, złożona z doświadczonych ekspertów rynkowych, oceni zgłoszenia.
  • 5 najlepszych finalistów zostanie wyłonionych i zakwalifikuje się do wielkiego finału, który odbędzie się 15 maja w Poznaniu podczas Impact’24.

03

Finał Konkursu – 15 maja podczas Impact’24

  • Pokonaj rywali podczas emocjonującego występu przed publicznością Impact’24.
  • Wielki finał zostanie rozegrany w innowacyjnej formule pitchowania, połączonej z rozwiązywaniem biznesowych zadań.

04

Zwycięzca będzie pierwszym uczestnikiem  VIII edycji InCredibles — programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców z wizją stworzonego przez Sebastiana Kulczyka. InCredibles to kilkadziesiąt godzin indywidualnych i grupowych, szytych na miarę, konsultacji prowadzonych przez uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR.

Prezentacja na scenie Impact’24 – najlepszego eventu biznesowego w Polsce, który gromadzi kilka tysięcy kluczowych postaci ze świata innowacyjnego biznesu

Prezentacja na łamach Pulsu Biznesu, najważniejszego medium biznesowego w Polsce docierającego do ok. 1 mln czytelników miesięcznie.