Skip to main content

Zostań wolontariuszem

Zostań wolontariuszem

Czym jest Impact?

Podstawą każdego wydarzenia Impact są wolontariusze, dlatego liczymy na Ciebie – zostań wolontariuszem Impact i współtwórz z nami wydarzenia, które mogą zmienić przyszłość!

Impact’24 to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy.

Program Impact Academy

Od samych początków wydarzenie Impact pozytywnie nastawione jest na współpracę z młodą, ambitną młodzieżą z całej Polski. Program ten ma na celu dać osobom z nami współpracującym możliwość rozwoju, poszerzania własnych horyzontów i spotkań z inspirującymi ludźmi. Chcesz dołączyć do programu? Zostań wolontariuszem podczas Impact’24!

Co robią wolontariusze?

Wspierają komunikację z uczestnikami, pomagają w  koordynacji osób występujących na scenie i udzielających wywiadów czy organizacji stref partnerskich – w zależności od umiejętności i preferencji każdy wolontariusz może znaleźć interesujące go zajęcie. Oprócz współpracy z zespołem Impact i wolontariuszami z całej Polski, pracują wśród speakerów z całego świata, przedstawicieli ogromnych firm  i  przyszłościowych start-upów z całego świata!

Najbliższe wydarzenie – Impact’24

Najbliższe wydarzenie jakie organizujemy to Impact’24, które odbędzie się w Poznań Congress Center w dniach 15 i 16 maja. Dla Ciebie, jako wolontariusza, oznacza to dwa dni pracy przy wydarzeniu z naszym zespołem, obowiązkowe dwa dni szkolenia 13 i 14 maja, integrację z teamem oraz możliwość zdobywania i szlifowania swoich umiejętności.

Na czas wydarzenia zapewniamy Ci nocleg oraz wyżywienie. Na koniec naszej wspólnej przygody z Impact’24 otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją pracę wolontariacką.

Więcej szczegółów znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym. Wypełnij go i współtwórz z nami Impact’24! Do zobaczenia w Poznaniu!

Zobacz jak wyglądał wolontariat podczas poprzedniej edycji!

Wypełnij formularz i
zostań wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Impact Academy

Impact Academy

Impact Academy

Impact Academy

Impact Academy

Add to calendar

Google · iCal · Outlook · Yahoo

Address

ul. Stawki 3a/47
00-193 Warsaw
POLAND
KRS:0000611651

Connect

General enquiries
Partners
Media
Startups / Technology