Poznaj speakera - Igor Sokołowski

Igor Sokołowski

Igor Sokołowski

Igor Sokołowski

  

BIO

Igor Sokołowski, rocznik 1989, jest dziennikarzem i podróżnikiem o niezwykłym życiorysie. Z wykształcenia jest licencjonowanym filozofem oraz filologiem wschodniosłowiańskim, posiadając dodatkowo dyplom absolwenta Studium Europy Wschodniej na Uniwersytecie Warszawskim. Jego pasja do podróży jest równie głęboka jak miłość do stolicy Polski i krajów byłego Związku Radzieckiego, które przemierza z równym zapałem.

Jako lokalny warszawski patriota, Igor Sokołowski czuje się związany z tą dynamiczną metropolią, ale równocześnie oddaje serce wschodnim krajom. Jego podróże są odzwierciedleniem tej miłości i ciekawości, często zaprowadzają go w miejsca niedoceniane przez turystów i niepopularne wśród mieszkańców.

Niechęć do muzeów i typowych atrakcji turystycznych nie jest przypadkowa – Igor preferuje eksplorację miejsc mniej oczywistych, gdzie tkwi autentyczna esencja kultury i historii. Jego reportaże i opowieści z podróży są pełne fascynujących detali i niezwykłych spotkań, odkrywając nieznane oblicza miejsc, które często są pomijane przez mainstreamową turystykę.

Podążając za swoim instynktem odkrywcy, Igor Sokołowski nieustannie poszukuje unikalnych doświadczeń i inspirujących historii, którymi może podzielić się ze światem. Jego pasja do podróży sprawia, że każdy krok staje się niepowtarzalną przygodą, a każde miejsce jest potencjalnym źródłem fascynujących narracji.