Poznaj speakera - Maciej Gozdowski

Maciej Gozdowski

Maciej Gozdowski

Warner Bros. Discovery

Maciej Gozdowski

Warner Bros. Discovery

BIO

Group Vice President – Streaming

Maciej Gozdowski jest odpowiedzialny za rozwój portfela usług streamingowych Warner Bros. Discovery w Polsce, do których należą: HBO Max – globalna platforma streamingowa oferująca największe hity kinowe, niezapomniane klasyki oraz wielokrotnie nagradzane produkcje HBO Original i popularne seriale Max Original, Player – największy polski legalny serwis VOD, który umożliwia dostęp do bogatej biblioteki programów telewizyjnych we wszystkich kategoriach tematycznych, filmów, seriali, w tym produkcji pod marką Player Original, a także rozrywkowych show, programów informacyjnych, relacji sportowych i bajek dla dzieci oraz TVN24 GO – jedyny na polskim rynku serwis z treściami stricte informacyjnymi dostępnymi w formule live i na żądanie oraz dodatkowymi materiałami premium. Maciej odgrywa kluczową rolę w procesie uruchomienia platformy streamingowej Max w regionie EMEA.

Przed dołączeniem do Warner Bros. Discovery w Polsce, Maciej zgromadził niemal 15 lat doświadczenia w różnych firmach związanych branżą telewizją, takich jak Polsat czy Canal+. Odpowiadał za przychody i wyniki sprzedaży bezpośredniej, odgrywając kluczową rolę w kształtowaniu strategicznego kierunku tych organizacji.

Maciej Gozdowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego.