Poznaj speakera - Kate Lechowicz

Kate Lechowicz

Kate Lechowicz

Impact

Kate Lechowicz

Impact

  

BIO

Innowacyjna Marketerka, trenerka biznesowa, mocno skoncentrowana na VR, AR, AI i druku 3D. Inspiruje ją @RealSophiaRobot, Hanson Robotics i Boston Dynamics. Zbudowała i dostarczyła wiele kampanii VR i AR na potrzeby kampanii na żywo. Jako prawdziwa miłośniczka technologii, zawsze stara się łączyć te dwa elementy w każdym projekcie. Zwolenniczka w pełni połączonego świata i maniaczka danych.

W przekonaniu, że marketing to nauka o nieodkrytym potencjale. Ma ponad 13-letnie doświadczenie w biznesach cyfrowych w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Prowadzi liczne wydarzenia technologiczne, upewniając się, że wszystkie komponenty są skupione wokół innowacyjnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań.

Jest strategiczną liderką marketingu z silnymi zdolnościami wykonawczymi, koncentrującymi się na tworzeniu ekscytujących propozycji wartości, które zapewniają wspaniałe wyniki klientom z branży IT. Została wymieniona jako jedna z dziesięciu Dream Team Marketerów w 2016 roku przez najlepszych na świecie dostawców treści dla branży eventowej – Event Marketer. Została również nominowana przez B2B Marketing jako Marketerka Roku w 2017 roku w Wielkiej Brytanii. Kate brała udział w różnych imprezach m.in. Event Tech Conference 2016 w Las Vegas, B2B Ignite Summit, VR World & DMWF Conference, CRN Content Summit & Impact17.