Poznaj speakera - Anna Marciniak

Anna Marciniak

Anna Marciniak

Mastercard

Anna Marciniak

Mastercard

BIO

Dyrektorka ds. komunikacji w polskim oddziale Mastercard Europe.

Jest odpowiedzialna za komunikację korporacyjną w polskim oddziale Mastercard Europe, strategię i realizację działań PR i komunikacyjnych firmy, relacje z mediami, pozycjonowanie Mastercard w środowisku B2B, a także obecność i komunikację marki w mediach społecznościowych. Odpowiada również za marketing produktowy oraz kampanie brandingowe i edukacyjne skierowane do konsumentów, a także za komunikację wewnętrzną.

Anna Marciniak jest związana z Mastercard od marca 2014 roku. W latach 2012-2014, pracowała w HP Polska (obecnie HPE i HP Inc.), gdzie w roli PR managera odpowiadała za działania komunikacyjne dla wszystkich działów biznesowych firmy, w tym rozwiązania i produkty dla biznesu oraz konsumentów, usługi profesjonalne i outsourcingowe, a także komunikację kryzysową i korporacyjną. W latach 2009-2012 w agencji Solski Burson-Marsteller (obecnie Solski Communications) prowadziła projekty komunikacyjne dla klientów z branży technologicznej, a także z obszaru brand PR. Karierę zawodową rozpoczynała w polskim oddziale firmy SAP, gdzie odpowiadała za działania komunikacyjne firmy oraz organizację konferencji i wydarzeń dla klientów i partnerów SAP.

Anna Marciniak jest absolwentką socjologii w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. W wolnym czasie uprawia sport (sztuki walki, bieganie i golf), czyta i rozwija zainteresowania związane z socjologią i psychologią społeczną.