Poznaj speakera - Chris Bailey

Chris Bailey

Chris Bailey

Chris Bailey

BIO

Ekspert ds. produktywności i wydajności | Autor bestsellerów

Chris Bailey osobiście eksperymentował z prawie każdą taktyką produktywności pod słońcem, aby oddzielić to, co działa, od tego, co nie działa. Jest jednym z najczęściej oglądanych mówców TED wszechczasów i został nazwany „najbardziej produktywnym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek miałbyś nadzieję spotkać” przez TED Talks, „dziwacznym i energicznym przewodnikiem po gąszczu produktywności” przez Harvard Business Review oraz „mistrzem produktywności” przez WIRED. Praktyczne porady Baileya dotyczące oszczędzania czasu w połączeniu z jego zaraźliwym entuzjazmem do tematu, zmienią sposób, w jaki widzowie postrzegają produktywność zarówno w domu, jak i w pracy.

Bailey jest znany z tego, że sprawia, że produktywność jest ekscytująca, a jego podejście jest wyjątkowe – nie wierzy w jedno uniwersalne rozwiązanie. Zamiast tego twierdzi, że powinniśmy skorzystać z porad, które działają dla nas, a resztę zostawić. Do tej pory eksperymenty Baileya w zakresie produktywności były od ciekawych do absurdalnych, widząc go medytującego przez 35 godzin w tygodniu, używającego smartfona tylko przez 30 minut dziennie, pracującego 90 godzin tygodniowo i nie tylko. Łączy on lekcje ze swoich zabawnych eksperymentów z najnowszymi badaniami w dziedzinie neuronauki, aby pokazać odbiorcom, w jaki sposób mogą stosować różne taktyki, aby osiągnąć więcej – jednocześnie ciesząc się tym procesem.

Bailey jest autorem trzech międzynarodowych bestsellerów – The Productivity Project, Hyperfocus i How to Calm Your Mind. Jego książki zostały przetłumaczone na 35 języków i zostały uznane za książki roku przez O, The Oprah Magazine; Fortune; The Globe and Mail; i Reader’s Digest. Jest także autorem Audible Original, How to Train Your Mind i pisze dwutygodniową kolumnę na swojej stronie internetowej, ChrisBailey.com.

Bailey napisał również setki artykułów na temat produktywności, a jego praca zyskała rozgłos w tak różnych mediach jak The New York Times, The Wall Street Journal, New York Magazine, The Huffington Post, Harvard Business Review, Lifehacker, GQ, TED, Wired Magazine, BBC, Fortune i Fast Company. Jego ostatnie wystąpienie na TED, „How to Get Your Brain to Focus”, zostało obejrzane ponad 14 milionów razy.