Poznaj speakera - Or Hever

Or Hever

Or Hever

Move4Life

Or Hever

Move4Life

BIO

CEO Move4Life – zdrowie i dobre samopoczucie w przedsiębiorstwie.

Trener fitness dla Armii Izraelskiej, absolwent studiów z wychowania fizycznego w Izraelu oraz absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pełni funkcję adiunkta w programie szkoleniowym dla trenerów personalnych na uniwersytecie, jest instruktorem kursów „Trening Medyczny w Fizjoterapii”, a także twórcą oryginalnych programów treningowych dla pacjentów po operacjach ortopedycznych w obrębie kolana – więzadło krzyżowe przednie (ACL) oraz stawu barkowego. Doświadczony prelegent na różnych konwencjach, konferencjach i wydarzeniach. Obecnie pełni funkcję głównego oficera ds. fitnessu w Sense Med Concept.

Pasjonat pracy opartej na „evidence-based practice” – naukowym podejściu, które łamie stereotypy w myśleniu o fizjoterapii i treningu. Jego głównym celem jest przywracanie ludziom zdolności do wykonywania wszystkiego, co robili przed kontuzją lub operacją, z naciskiem na bezpieczeństwo.

Przez ostatnie 15 lat pracował zarówno z klientami, jak i pacjentami, specjalizując się w przypadkach bólu lędźwiowego i urazów kolana. Skupia się na wprowadzaniu trwałych zmian w życiu klientów, uważając, że kluczem do sukcesu jest stopniowa zmiana nawyków. Bez względu na to, czy celem jest utrata wagi, zyskanie masy mięśniowej czy poprawa zdrowia, uważa, że kluczowe są właściwe nawyki.

Stworzył dedykowany proces mentoringowy dotyczący stylu życia, wspierający jednostki w dążeniu do poprawy długości życia i okresu życia w dobrej kondycji zdrowotnej. Założyciel i CEO Move4Life, firma dbająca o dobre samopoczucie, wspierająca pracowników i firmy w ponad 50 projektach we współpracy z największymi firmami na rynku, skupiona na promowaniu kultury dbałości o zdrowie.