Poznaj speakera - Francine Katsoudas

Francine Katsoudas

Francine Katsoudas

Cisco

Francine Katsoudas

Cisco

BIO

Francine Katsoudas pełni funkcję Wiceprezesa Wykonawczego oraz Dyrektora ds. Ludzi, Polityki i Celu w Cisco. W ramach tej roli Fran nadzoruje kluczowe obszary, które wpływają na świadomą kulturę firmy Cisco, przyczyniają się do ogólnego wyniku firmy i promują jej cel w kierunku „Zasilania Wszystkich Włącznie Przyszłością”.

Jako lider People, Policy & Purpose Organization, Fran kieruje ekosystemem, który obejmuje People & Communities, Sustainability, Social Impact, Government Affairs & Policy, Workplace Resources oraz Country Digital Acceleration. Strategiczne skoncentrowanie funkcji i ekspertyz zapewnia kompleksową troskę o dobrostan pracowników Cisco, umacnia pozycję firmy jako zaufanego i cenionego partnera dla rządów i liderów globalnych oraz poszerza wpływ Cisco, aby pozytywnie oddziaływać na społeczności na całym świecie, zgodnie z celem firmy.

Weteranka o 27-letnim stażu w Cisco, Fran ma bogate doświadczenie w kierowaniu transformacjami organizacyjnymi, generowaniu wzrostu na dużą skalę, rozwijaniu udanych liderów i zespołów oraz budowaniu kultury skoncentrowanej na pracownikach. Przed objęciem obecnej roli pełniła funkcję partnera biznesowego ds. HR w zespole kierownictwa ds. inżynierii oraz zajmowała stanowiska w dziale dostawcy usług, operacjach HR, obszarze obsługi klienta, integracji przejęć i usługach. Przed dołączeniem do Cisco Fran pracowała zarówno w branży finansowej, jak i profesjonalnych usługach, skupiając się na obszarze obsługi klienta i operacji.

Fran została uhonorowana miejscem na liście Forbes i Know Your Value 50 Over 50, wyróżniającej dynamiczne liderki i przedsiębiorczynie. Obecnie zasiada w Radzie Dyrektorów organizacji Global Citizen oraz ADP.

Pasjonatka sprawiedliwości społecznej, Fran jest aktywistką i obrończynią różnych spraw bliskich jej sercu, zwłaszcza przywództwa kobiet, bezdomności młodzieży oraz społeczności latynoskiej. Absolwentka Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, Fran mieszka w zatoce San Francisco z mężem i dwójką dzieci.