Poznaj speakera - David Hogan

David Hogan

David Hogan

NVIDIA

David Hogan

NVIDIA

BIO

David Hogan, Wiceprezes ds. EMEA, NVIDIA

David Hogan kieruje działem sprzedaży NVIDIA Enterprise w regionie EMEA, świadcząc wsparcie dla kluczowych klientów w przyjmowaniu sztucznej inteligencji (AI) i obliczeń o dużej wydajności (HPC). Jego zespół obejmuje wiele branż, w tym usługi finansowe, energetykę i opiekę zdrowotną. Ponadto, David wspiera rządy w Europie w opracowywaniu i wdrażaniu ich strategii dotyczących sztucznej inteligencji.

Przed objęciem roli w NVIDIA, David może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży technologicznej, zajmując międzynarodowe stanowiska kierownicze w renomowanych organizacjach, takich jak NetApp, Virgin Media i BT. Jego doświadczenie obejmuje różnorodne obszary, w tym badania i rozwój, zarządzanie produktami oraz transformację technologiczną, obsługując rynki w USA, EMEA, Ameryce Łacińskiej i Azji.

David jest pasjonatem korzyści społecznych wynikających z AI i zaangażowany w wykorzystanie tej technologii w celu poprawy bezpieczeństwa drogowego czy wspierania diagnostyki w opiece zdrowotnej. Poza swoją rolą w NVIDIA, pełni funkcję doradcy w UKRI Centre for Doctoral Training in Socially Intelligent Artificial Agents.