Poznaj speakera - Agnieszka Pełka-Szajowska

Agnieszka Pełka-Szajowska

Agnieszka Pełka-Szajowska

Concordia Design

Agnieszka Pełka-Szajowska

Concordia Design

BIO

Agnieszka Pełka-Szajowska

Uczy metod twórczego rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań. Łączy kreatywność z krytycznym myśleniem. Dodaje do tego wnioski empiryczne z nauki, by robić to z głową, czyli wykorzystując praktyczną wiedzę o zespołach, psychologię społeczną i poznawczą oraz ekonomię behawioralną (evidence-based).

Psycholog społeczna, pilotka zmian i praktyk biznesu (na koncie ma nagrody m.in. nagroda SUPERBRANDS).

Pracuje z dużymi i średnimi firmami w obszarach: creative problem solving, krytyczne myślenie, kreatywność, design thinking, decision thinking, zespoły, komunikacja, zarządzanie i psychologia biznesu, facylitacja, efektywne spotkania. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów, webinarów i ekursów, tworzeniu narzędzi rozwojowych oraz projektów rozwojowych dla firm.

Certyfikowany trener biznesu, mentor, edukator i wykładowca studiów podyplomowych i MBA, prelegent na konferencjach m.in. “I love HR”, prowadzi także zajęcia train-the-trainer. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, Partner i Trener FRIS, certyfikowana facylitatorka metody LEGO Serious Play. Autorka narzędzi m.in. Decision ThinkingⓇ i SolversiⓇ. Pasjonatka książek i żeglowania.