Poznaj speakera - Wiktoria Kinik

Wiktoria Kinik

Wiktoria Kinik

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Wiktoria Kinik

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

BIO

Wiktoria Kinik jest rzeczniczką prasową Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Jest ekspertką w obszarze komunikacji, CSR oraz EB. W FDDS odpowiada za relacje z mediami oraz budowanie wizerunku Fundacji i komunikację realizowanych inicjatyw, kampanii społecznych i programów edukacyjnych.

Przed dołączeniem do FDDS pracowała w agencji PR, gdzie realizowała projekty dla kluczowych firm z sektora medycznego i FMCG, specjalizując się w tworzeniu kampanii społecznych i edukacyjnych. Ma na swoim koncie unikatowe inicjatywy, takie jak kampania „MAMY Czas na Zdrowie” dla marki Theraflu i Fundacji Share the Care oraz dla firmy Novartis „Zaawansowany Rak Piersi, Wiem Więcej”, które przyczyniły się do zwiększenia świadomości Polaków na temat istotnych wyzwań społecznych.

W swojej pracy Wiktoria konsekwentnie stawia na siłę współpracy biznesu z organizacjami pozarządowymi, będącą kluczowym czynnikiem generującym wymierne, obustronne korzyści. Wiktoria Kinik od wielu lat angażuje się społecznie na rzecz praw człowieka, wspierając społeczności lokalne.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku PR i marketing medialny, studiowała także na Uniwersytetach Stambulskim i Wiedeńskim.