Poznaj speakera - Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Onet.pl

Agnieszka Woźniak-Starak

Onet.pl

  

BIO

Agnieszka Woźniak-Starak jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowego studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej.

W latach 2003–2004 pracowała w Radiowej Jedynce, gdzie była związana z Redakcją Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła poranną audycję „Obudź się”. Następnie, w latach 2005–2012, kontynuowała karierę w Telewizji Polskiej. Od 22 maja 2005 do grudnia 2009 pełniła rolę gospodarza oprawy dnia w TVP1 oraz prowadziła program „Kawa czy herbata?”. Dodatkowo, była konferansjerką podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu, organizowanych przez TVP1. W okresie od stycznia 2010 do grudnia 2012 związana była z TVP2, gdzie prowadziła programy „Pytanie na śniadanie” i „Bitwa na głosy”.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, gdzie prowadziła różnorodne programy, takie jak „Dzień dobry TVN”, „Aplauz, aplauz!” i „Ameryka Express”, a także programy emitowane przez TVN Style i TVN 7. Dodatkowo, od czerwca 2012 do czerwca 2013 pełniła funkcję redaktorki naczelnej magazynu „e!stilo”. W tym samym okresie współprowadziła poranną audycję „Zwolnienie z WF-u” w Esce Rock razem z Kubą Wojewódzkim. Była także redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl. Od marca 2020 roku prowadzi audycję „Life Balance” dla newonce.radio. W okresie od września do czerwca 2023 roku współprowadziła poranny program „Dzień dobry TVN” w parze z Ewą Drzyzgą. Ponadto, prowadzi także koncerty i festiwale organizowane przez TVN.