Poznaj speakera - Anita Krasińska

Anita Krasińska

Anita Krasińska

Inpost

Anita Krasińska

Inpost

  

BIO

Anita Krasińska ma 10 lat doświadczenia w branży digital i fintech, zarówno w konsultingu i po stronie biznesu. Od 2021 roku specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu usług fintech w e-commerce. N swoim koncie ma np. nową ofertę ubezpieczeń elektroniki dla największej platformy e-commerce w Polsce czy budowę strategię komunikacji digital dla insurtech Beesafe. Obecnie pracuje jako product ownerka w InPost Pay, gdzie odpowiada za produkt dla konsumenta. W pracy produktowej stawia na podejście service design, szerokie wykorzystanie danych do analityki i eksperymentowania oraz osadzanie idei w rzeczywistości biznesowej.

W pracy na styku technologii, biznesu i potrzeb ludzkich pomaga jej zróżnicowana edukacja – skończyła studia magisterskie Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Kulturoznawstwo Stanów Zjednoczonych na Uniwersytecie Warszawskim, a także podyplomowe studia Projektowanie Usług w School of Form na SWPS. Od 4 lat gościnnie prowadzi zajęcia „Cyfrowy klient” na studiach podyplomowych SGH Transformacja Cyfrowa.

Jej hobby to kitesurfing oraz improwizacja teatralna. Najważniejsze wartości w życiu to uczciwość (ang. integrity) oraz relacje międzyludzkIe.