Poznaj speakera - Magdalena Magnuszewska

Magdalena Magnuszewska

Magdalena Magnuszewska

Alsendo

Magdalena Magnuszewska

Alsendo

  

BIO

CEO Alsendo Group

Od 2023 roku CEO w Alsendo – wiodącej, opartej na technologii platformie do zarządzania wysyłkami i dostawami.

Od prawie 20 lat związana z nowymi technologiami, logistyką i branżą cyfrową. Zasiadała w radach nadzorczych i była partnerem w funduszu private equity Innova Capital. W tym czasie koncentrowała się na inwestycjach w nowe technologie i rynki cyfrowe, nadzorując transakcje i wspierając rozwój spółek portfelowych, w tym prowadząc inwestycje Innova w Wirtualną Polskę, Grupę WhitePress/Netsprint i szerszą przestrzeń telekomunikacyjną.

Magda prowadziła również transformację biznesową w Grupie Inelo jako CEO, wiodącego dostawcy zintegrowanych rozwiązań technologicznych dla branży transportowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prowadziła Grupę Inelo do momentu przejęcia przez Eurowag, transakcji o wartości ponad 300 milionów euro, zajmując 7. miejsce na liście Forbes „Fuzje i przejęcia 2022”.

Mając bogate doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć, procesów integracyjnych i relacji inwestorskich, w 2023 r. Magda objęła stanowisko CEO w Alsendo, wiodącej, opartej na technologii platformie do zarządzania wysyłkami i dostawami, gdzie nadal prowadzi transformacyjne inicjatywy mające na celu przyspieszenie wzrostu biznesu.

Członkini Klubu 30%, zaangażowana w stymulowanie pozytywnych zmian, aktywnie promująca inicjatywy na rzecz różnorodności i integracji, w szczególności w zakresie rozwoju kariery kobiet.

Magda posiada tytuł magistra finansów i bankowości Akademii Leona Koźmińskiego (Akademia Leona Koźmińskiego) i uczestniczyła w programie Executive Program for Growing Companies na Stanford University Graduate School of Business.