Poznaj speakera - Izabela Karolczyk-Szafrańska

Izabela Karolczyk-Szafrańska

Izabela Karolczyk-Szafrańska

Inpost

Izabela Karolczyk-Szafrańska

Inpost

BIO

W 2018 roku Izabela dołączyła do Grupy InPost jako Dyrektor Marketingu. Od lipca 2022 roku pełni także funkcję członka zarządu w firmie Integer.pl, a od września 2023 roku, jako Chief Marketing & ESG Officer, kompleksowo zarządza obszarem ESG w Grupie InPost.

Izabela jest doświadczonym specjalistą w zakresie zarządzania marketingiem, trade marketingiem i komunikacją z inwestorami. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, public relations, zarządzaniu i budowaniu CX – pozytywnych doświadczeń klienta z marką.

Wcześniej pracowała w branży rozrywkowej jako Dyrektor Marketingu i PR w Cinema City i Cineworld Group. Zdobywała doświadczenie marketingowe w branży FMCG, pracując w Unilever na markach takich jak Lipton, Amino, a także w firmach Bakalland i Kamis-Przyprawy. Aktualnie zajmuje się rozwojem wszystkich marek Grupy InPost S.A.

Posiada wykształcenie wyższe w zakresie Marketingu i Zarządzania uzyskane na Akademii Leona Koźmińskiego. Na tej samej uczelni ukończyła również studia podyplomowe w dziedzinie finansów korporacyjnych i rachunkowości. Prywatnie jest pasjonatką ESG i odnawialnych źródeł energii.