Poznaj speakera - Tomasz Zań

Tomasz Zań

Tomasz Zań

Mastercard Advisors

Tomasz Zań

Mastercard Advisors

BIO

Menedżer w zespole Mastercard Advisors w polskim oddziale Mastercard Europe.

Tomasz od prawie 10 lat pracuje w sektorze finansowym, aktualnie prowadząc projekty doradcze dla instytucji finansowych w Polsce. Pomaga bankom kreować unikalną propozycję wartości zarówno w segmencie klientów indywidualnych jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Posiada również szerokie doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego oraz optymalizacji procesów kredytowych.

Przed dołączeniem do Mastercard w styczniu 2022 roku, Tomek pracował m. in. w mBanku, gdzie zdobywał swoje pierwsze doświadczenia pozwalające później dobrze rozumieć potrzeby swoich klientów biznesowych oraz w PwC, realizując głównie projekty optymalizacyjne dla instytucji finansowych w Europie Wschodniej i Południowej.

Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim realizując dwa kierunki: Informatyka i Ekonometria oraz Analityka Gospodarcza. Jego największą pasją jest muzyka, towarzysząca mu na co dzień: niegdyś jeżdżąc po Polsce z własnym zespołem, teraz ograniczając się jedynie do słuchania i chodzenia na koncerty.