Poznaj speakera - Sylwia Piankowska

Sylwia Piankowska

Sylwia Piankowska

Haleon

Sylwia Piankowska

Haleon

  

BIO

Dyrektor marketingu w firmie Haleon na Europę Środkowo-Wschodnią.

Uznana profesjonalistka i strateg biznesowy z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dzięki swoim umiejętnościom liderskim, a także wyjątkowym cechom charakteru, potrafi sprawnie kierować zróżnicowanymi zespołami i wpierać je w ich drodze do sukcesu. Rozpoczęła karierę w P& G, gdzie zdobywała doświadczenie w działach Marketingu i Zrozumienia Konsumentów/Badań Rynku. Następnie dołączyła do GlaxoSmithKline (GSK) Consumer Healthcare, gdzie rozwijała biznes i budowała zespoły rozwijając karierę w działach marketingu, sprzedaży, a następnie jako dyrektor generalny. Obecnie w Haleon kieruje działem marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) obejmującym 34 kraje, 7 stref czasowych i 32 języki.

Sylwia ma wyjątkową zdolność budowania zróżnicowanych i zaangażowanych zespołów. Mocno wierzy w różnorodność, równość i inkluzywność jako część kultury firmy. Wspiera kobiety w świecie biznesu w budowaniu ich pewności siebie i kształtowaniu ścieżek kariery.

Poza karierą zawodową Sylwia jest mamą nastoletnich bliźniaków, pasjonuje się sztuką, historią i podróżami. Niedawno zaczęła ćwiczyć bieganie i w tym roku chce spełnić swoje marzenie o nauce surfowania.