Poznaj speakera - Nathalie Roos

Nathalie Roos

Nathalie Roos

LIPTON Teas and Infusions

Nathalie Roos

LIPTON Teas and Infusions

  

BIO

Dyrektor Generalny

LIPTON Teas and Infusions

Nathalie Roos to znana liderka z bogatym międzynarodowym doświadczeniem w branży spożywczej, mająca na swoim koncie pracę w Kraft, Kronenbourg i Mars, a także w sektorze kosmetycznym w L’Oréal. Jako CEO LIPTON Teas and Infusions, kieruje największym na świecie przedsiębiorstwem herbacianym, dążąc do bycia liderem w zakresie zrównoważonej produkcji, uprawy i dystrybucji herbaty, co przynosi korzyści klientom, społecznościom i planecie.

Nathalie jest ekspertką w skutecznym rozwijaniu firm FMCG i ceni sobie wzmacnianie związków między markami, klientami i zespołami. W swojej poprzedniej roli jako członkini Komitetu Wykonawczego i Dyrektor Zarządzająca Dywizji Produktów Profesjonalnych w L’Oréal, Nathalie przeprowadziła kompleksową transformację dywizji, dostosowując ją do cyfrowej rewolucji na rynku.

Nathalie wierzy w utrzymywanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym swoich zespołów, aby stworzyć środowisko pracy, które nazywa „Świetnym miejscem do rozwoju”. Promuje ducha przedsiębiorczości, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.

W 2010 roku Nathalie została wybrana na członka Rady Regionalnej Alzacji, aby rozwijać gospodarkę i rynek pracy regionu. Obecnie zasiada w zarządzie francuskiej grupy mleczarskiej BEL.

Nathalie jest zamężna z dentystą, dr. Thierrym Roos, i jest matką trójki dorosłych dzieci. Jest prezeską charytatywnej organizacji Les Cigognes, założonej za czasów Napoleona III, oraz członkinią Komitetu Doradczego NEOMA Business School, z której to uczelni się wywodzi. Nathalie jest również członkinią Europejskiej Rady Doradczej Harvard Business School i została odznaczona Orderem Legii Honorowej, najwyższym odznaczeniem we Francji.