Poznaj speakera - Justyna Ciępka

Justyna Ciępka

Justyna Ciępka

Haleon

Justyna Ciępka

Haleon

BIO

Liderka przedsiębiorczości, której pasją są ludzie i ich rozwój. W swojej karierze pełniła zarówno globalne role strategiczne, jak i funkcje wykonawcze na poziomie lokalnym w obszarach takich jak strategia, zarządzanie, marketing oraz sprzedaż. Obecnie, w firmie Haleon, będącej liderem branży consumer healthcare w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE), stoi na czele zespołu liczącego blisko 1100 osób, prowadząc go na szczyt możliwości biznesowych. Odpowiedzialna jest za niezwykle zróżnicowany i złożony region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), obejmujący 34 kraje, 7 stref czasowych i 32 języki.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w wielu branżach dóbr konsumpcyjnych. W czasie swojej kariery zdobyła szeroką wiedzę na temat sektora healthcare, branży spożywczej oraz rynku zabawek, pracując między innymi dla MARS Inc. oraz Lego Group. Rozwijała również swoje kompetencje w obszarach takich jak mass market, handel specjalistyczny i sprzedaż detaliczna.

Dzięki pracy na trzech kontynentach (Europa, Ameryka Północna i Azja), wiedza i doświadczenie, jakimi dysponuje, łączą się z umiejętnością pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku.