Poznaj speakera - Dominika Szot

Dominika Szot

Dominika Szot

GRID

Dominika Szot

GRID

  

BIO

Dominika Szot jest Kierownikiem Działu Marketingu w GRID, platformie specjalizującej się w pozyskiwaniu i dystrybucji danych z gier w czasie rzeczywistym. GRID jest pionierem rozwiązań technologicznych bezpośrednio zapewniających infrastrukturę i dystrybucję „in-game data” największym deweloperom gier, m.in. Riot Games, KRAFTON czy Ubisoft. W swojej roli Dominika jest odpowiedzialna za strategię marketingową, działania promocyjne, innowację i rozwój ekosystemu.

Od początku swojej kariery Dominika działa na styku gier i nowych technologii. Przed dołączeniem do GRID była odpowiedzialna za pierwszą strategię go-to-market dla regionu CEE w gamingu w Huawei.

Dominika jest również twórczynią IT’S HER GAME, jednej z pierwszych organizacji w Polsce wspierających kobiety w branży gier. Prowadzi również podcast o tym samym tytule, którego gośćmi są kobiety z całego świata działające w sektorze gier i nowych technologii.

W ramach IT’S HER GAME Dominika zrealizowała kampanie edukacyjne i mentoringowe wspólnie z m.in. United Nations, International Telecommunication Union, Krakow Technology Park, Warsaw Stock Exchange (GPW), Women in Games, Women in Games International, Esports Awards, University of Warwick, ITTI i FC Barcelona.