Poznaj speakera - Nima Sepasy

Nima Sepasy

Nima Sepasy

Mastercard

Nima Sepasy

Mastercard

BIO

Nima Sepasy jest starszym wiceprezesem ds. innowacji w Mastercard i zasiada w zespole kierowniczym Mastercard Foundry, laboratorium innowacji firmy. Foundry to interdyscyplinarny zespół – od naukowców zajmujących się danymi po technologów – skupiony na wspieraniu zdolności Mastercard do dostarczania nowych, zorientowanych na klienta rozwiązań i doświadczeń.

Nima kieruje podstawowymi elementami, w tym badaniami prognostycznymi, opracowywaniem nowych prototypów i koncepcji oraz angażowaniem klientów wyższego szczebla, wspierając program innowacji Mastercard na poziomie międzyfunkcyjnym, zarówno w skali globalnej, jak i regionalnej.

Nima jest również redaktorem zarządzającym Mastercard Signals, serii raportów firmy badających trendy na styku płatności i nowych technologii. Praca ta przyczynia się do realizacji strategii korporacyjnej Mastercard i stanowi podstawę długoterminowej wizji firmy dotyczącej rozwoju trendów technologicznych nowej generacji.

Przed dołączeniem do Mastercard w 2019 r. Nima był przedsiębiorcą-rezydentem w GIANT Innovation, doradzając firmom z listy Fortune 500 w zakresie najlepszych praktyk w metodologii start-upów. Wcześniej pracował w Citi Ventures, opracowując badania i spostrzeżenia na temat pojawiających się trendów i technologii. Nima jest przedsiębiorcą z pasją, uruchamiającym firmy w wielu sektorach, w tym w finansach, handlu międzynarodowym i doradztwie cyfrowym.