Poznaj speakera - Daniel Flis

Daniel Flis

Daniel Flis

IQVIA

Daniel Flis

IQVIA

BIO

Daniel Flis, pełniący obowiązki Dyrektora Generalnego, IQVIA Polska

Od czerwca 2023 roku Daniel Flis zarządza komercyjną częścią polskiego oddziału firmy IQVIA, globalnego dostawcy zaawansowanych analiz, innowacyjnych rozwiązań technologicznych i badań klinicznych. Definiuje i wdraża strategiczne kierunki rozwoju biznesu, zgodnie z priorytetami i misją firmy. Jako lider stawia głównie na partnerstwa i budowanie koalicji, wierząc w ich wyjątkową siłę i skuteczność.

Do IQVIA dołączył w maju 2021 roku, obejmując stanowisko dyrektora finansowego oraz członka zarządu. Był odpowiedzialny za projekty strategiczne, w tym planowanie priorytetów biznesowych, działania M&A oraz procesy restrukturyzacji. Wcześniej zdobywał doświadczenie w międzynarodowych korporacjach realizując się w rolach związanych z obszarem planowania i finansów.

W trakcie swojej pracy zawodowej uzyskał również kwalifikacje biegłego rewidenta oraz członkostwo w ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants). Daniel jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ze specjalizacją w dziedzinie finansów i bankowości.

Czas wolny lubi spędzać z rodziną, wybierając aktywne formy wypoczynku, najczęściej jazdę na rowerze.