Poznaj speakera - Kinga Nowacka

Kinga Nowacka

Kinga Nowacka

Uniwersytet SWPS

Kinga Nowacka

Uniwersytet SWPS

  

BIO

Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży.

Dyrektorka ds. marketingu i sprzedaży, członkini zarządu Uniwersytetu SWPS. Ekspertka w zakresie strategii marketingowych i zarządzania marką. Doświadczenie zdobywała w konsultingu i telekomach (Era GSM, obecnie T-Mobile). Od 18 lat związana ze szkolnictwem wyższym.

Wierzy w potęgę nauki i edukacji oraz w pracę z misją. Z przekonaniem realizuje marketing wartości. Uważa, że uczelnie są odpowiedzialne za modelowanie postaw społecznych i poprawę życia ludzi. Aby to osiągać konieczne jest budowanie zaufania do nauki i popularyzacja wyników badań naukowych.

Ceni wartości, na których powstał Uniwersytet SWPS – odwagę i niezgodę na przeciętność.

Laureatka wielu nagród branżowych. W roku 2023 – zdobywczyni nagrody specjalnej Long Time Marketing Excellence za wieloletnią konsekwencję w realizacji strategii marketingowej i propagowanie wartościowych treści – w konkursie Dyrektor Marketingu Roku organizowanym przez mediarun.com. W tym samym plebiscycie kierowany przez nią zespół otrzymał nagrodę dla najlepszego zespołu marketingu, a kampania profrekwencyjna „Głosuj. Zmieniaj Polskę” zwyciężyła w kategorii Master of CSR / Social Purpose.

W zestawieniu TOP 50 CMO in Poland 2024 zajmuje miejsce piąte.