Skip to main content

Zgłoś się do wyjątkowego konkursu dla start-upów i wygraj przepustkę do programu, który przeniesie Twój biznes na wyższy poziom.

Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu umożliwia wejście do stworzonego przez Sebastiana Kulczyka programu mentoringowego dla przedsiębiorców oraz zaprezentowania swojego projektu na scenie Impact’23 – najlepszego eventu biznesowego w Polsce, który gromadzi kilka tysięcy uczestników ze świata innowacji i finansów. Finaliści będą także zaprezentowani na łamach Pulsu Biznesu, najbardziej opiniotwórczego medium biznesowego w Polsce, który dociera do miliona czytelników miesięcznie.

Wypełnij
formularz

Opowiedz nam o sobie i swoim biznesie

Poznaj InCredibles

Zobacz, czym jest program i jakie daje korzyści

Poznaj
Impact’23

Zobacz, dlaczego warto przyjechać

Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu umożliwia wejście do stworzonego przez Sebastiana Kulczyka programu mentoringowego dla przedsiębiorców oraz zaprezentowania swojego projektu na scenie Impact’23 – najlepszego eventu biznesowego w Polsce, który gromadzi kilka tysięcy uczestników ze świata innowacji i finansów. Finaliści będą także zaprezentowani na łamach Pulsu Biznesu, najbardziej opiniotwórczego medium biznesowego w Polsce, który dociera do miliona czytelników miesięcznie.

Kogo szukamy?

 • przedsiębiorców, których projekty odpowiadają na współczesne wyzwania cywilizacyjne i społeczne
 •  start-upów, które mają za sobą co najmniej jedną rundę finansowania lub udział w co najmniej jednym programie akceleracyjnym lub mentoringowym

3 kroki do zwycięstwa:

 1. Wypełnij formularz  zgłoszeniowy
  Przekonaj nas dlaczego Twój projekt jest najlepszy.  Pokaż nam, kim jesteś, dlaczego założyłeś firmę i jaką masz wizję jej rozwoju. Jakie wyznajesz wartości i jak odzwierciedlone są w prowadzonym przez Ciebie biznesie
 2. Kapituła złożona z rynkowych ekspertów oceni projekty
  Najlepsze zakwalifikują się do wielkiego finału, który odbędzie się 10 maja w Poznaniu podczas Impact’23
 3. Pokonaj rywali podczas występu przed publicznością Impact’23
  Wielki finał rozegrany będzie w innowacyjnej formule pitchowania połączonego z rozwiązywaniem biznesowych zadań.

Nagrody:

 • Zwycięzca będzie pierwszym uczestnikiem VII edycji InCredibles — programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców z wizją stworzonego przez Sebastiana Kulczyka. InCredibles to kilkadziesiąt godzin indywidualnych i grupowych, szytych na miarę, konsultacji prowadzonych przez uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR.
 • Pakiet narzędzi i zasobów AWS Activate o wartości 10 tys. USD oraz 1 rok dostępu do AWS Business Support. To pakiet usług od Amazon AWS umożliwiających szybszy i skuteczniejszy rozwój biznesu
 • Prezentacja na scenie Impact’23 – najlepszego eventu biznesowego w Polsce, który gromadzi kilka tysięcy kluczowych postaci ze świata innowacyjnego biznesu
 • Prezentacja na łamach Pulsu Biznesu, najważniejszego medium biznesowego w Polsce docierającego do ok. 1 mln czytelników miesięcznie

Harmonogram konkursu:

 • Zgłoszenia przyjmujemy do 16 lutego do północy
 • Ogłoszenie finalistów do 10 kwietnia
 • Finał konkursu 10 maja podczas Impact’23

Zwycięzcy:

10 maja podczas Impact’23 w Poznaniu odbył się finał konkursu Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu.

Jury zdecydowało się nagrodzić dwóch zwyciezców.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie, a wygranym startupom serdecznie gratulujemy!

Finaliści wraz z jury oraz prowadzącymi.

Finaliści:

Kapituła wyłoniła 5 startupów zakwalifikowanych do finału konkursu Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu. To oni 10 maja zaprezentują swoje projekty przed Jury i powalczą o zwycięstwo na Impact Arenie w Poznaniu.

Półfinaliści:

Wybraliśmy 15 startupów zakwalifikowanych do półfinału w naszym konkursie Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu. To z nich Kapituła konkursu wyłoni finalistów mających szansę na miejsce w ścisłym finale 10 maja na Impact Arenie w Poznaniu.

Jury konkursu:

Poznaj członków naszego Jury. To oni już 10 maja na Impact Arenie w Poznaniu wybiorą zwycięzcę konkursu Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu

Sebastian
Kulczyk

Tomasz
Karwatka

Maria
Belka

Grzegorz
Mazurek

Kapituła konkursu:

Poznaj członków naszej kapituły konkursu Impact Arena powered by InCredibles & Puls Biznesu. Ocenią oni półfinalistów i wybiorą finalistów, którzy powalczą o miejsce w ścisłym finale 10 maja na Impact Arenie w Poznaniu

Agnieszka Lewandowska

Diana
Koziarska

Maria
Belka

Bartek
Gola

Grzegorz
Mazurek

Krystian
Wolak

Michał
Rokosz

Rafał
Mrówka

Tomasz
Karwatka

Tomasz
Snażyk

Sebastian
Kulczyk

Grzegorz
Nawacki

Organizatorzy:

Więcej

Właściciel Kulczyk Investments – międzynarodowego domu inwestycyjnego, który w oparciu o własny kapitał, kompetencje oraz najwyższe standardy inwestowania i zarządzania biznesowego buduje wartość firm o globalnym potencjale.

Założyciel Manta Ray, funduszu venture capital wspierającego w skali międzynarodowej najbardziej utalentowanych przedsiębiorców, których misją jest wdrażanie rewolucyjnych technologii m.in. w systemie edukacji, zdrowia oraz infrastrukturze.

Twórca InCredibles – prestiżowego i największego w Polsce programu budowy kompetencji oraz promocji, który od 2017 roku skupia, szkoli i integruje najbardziej perspektywiczne startupy.

Twórca Pho3nix Foundation – globalnej organizacji społecznej, która wspiera na całym świecie dzieci i młodzież w realizacji marzeń i mistrzowskiej kariery. Fundacja prowadzi szereg inicjatyw edukacyjnych i społecznych popularyzujących aktywność fizyczną: Pho3nix Kids, Pho3nix Active School, Sportowe Warsztaty Pho3nix. Oferuje również kompleksowe, szyte na miarę programy profesjonalnego rozwoju utytułowanych młodych sportowców: Pho3nix Athletes Program. Projekty nadzorowane są przez uznanych specjalistów, mentorów, światowej klasy zawodników różnych dyscyplin oraz członków Pho3nix Team.

Sebastian Kulczyk – twórca InCredibles, międzynarodowy inwestor i przedsiębiorca, od ponad 20 lat aktywnie działający w obszarze nowych technologii. Ambasador nowoczesnego i odpowiedzialnego społecznie myślenia o biznesie, zaangażowany w rozwój polskiego ekosystemu startupowego.