Skip to main content
KSIĄŻKA, KTÓREJ ZAKUP CZYNI DOBRO

Impact wspiera polską psychiatrię dziecięcą!

Natalie Portman, aktorka, aktywistka i top speakerką Impact, jest również autorką książki dla dzieci „Bajki”. Z inicjatywy Impact bestseller The New York Times, w jedynym europejskim wydaniu, jest już dostępny w Polsce

Decyzją ImpactCEE i przy nieocenionym wsparciu Allegro “Bajki” są nie tylko doskonałą lekturą dla Twojego dziecka, ale też realnym wsparciem psychiatrii dziecięcej w Polsce.

Całkowity przychód ze sprzedaży przeznaczamy na realizację programu #zdrowiewgłowie opracowanego przez Fundację TVN, którego celem jest sfinansowanie powstania bezpiecznych gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych w szpitalach dziecięcych.

Natalie Portman

Kiedy na świecie pojawiły się moje dzieci, zaczęłam pisać opowiadania, które miały pomóc im zrozumieć świat i pokazać, jakie wartości są dla mnie ważne. Te klasyczne opowieści mają wspaniałe przesłania: ciężka praca się opłaca, wytrwałość i zapał wygrywają z pychą i pośpiechem, obfitość może być niebezpieczna i są świetnymi sposobami na przedstawienie historii i morałów które znamy i lubimy, ale również świata, w którym nie występują już stereotypy. Chciałabym, żeby moje bajki były bezpiecznym miejscem, gdzie nie wartościuje się, nie ocenia, akceptuje inność, różnorodność, a przy tym, żeby były zabawne! Mam nadzieję, że te opowieści spodobają się Wam i Waszym dzieciom.”