Skip to main content

Zostań wolontariuszem

Zostań wolontariuszem

Czym jest Impact?

Podstawą każdego wydarzenia Impact są wolontariusze, dlatego liczymy na Ciebie – zostań wolontariuszem Impact i współtwórz z nami wydarzenia, które mogą zmienić przyszłość!

Impact’23 to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy.

Program Impact Academy

Impact od lat gromadzi w czasie kolejnych edycji kongresu dziesiątki ambitnych, zmotywowanych osób, tworząc wartościową grupę wolontariuszy, która jest gotowa dalej współpracować z Fundacją Impact. Z chęci kontynuowania tej współpracy przez cały rok zrodził się pomysł na powołanie programu Impact Academy. Program ten ma na celu dać tej grupie osób możliwość rozwoju, poszerzania własnych horyzontów i spotkań z inspirującymi ludźmi. Chcesz dołączyć do programu? Zostań wolontariuszem podczas Impact’23!

Co robią wolontariusze?

Wspierają komunikację z uczestnikami, pomagają w  koordynacji osób występujących na scenie, czy organizacji stref partnerskich – w zależności od umiejętności i preferencji każdy wolontariusz może znaleźć interesujące go zajęcie. Oprócz współpracy z zespołem Impact i wolontariuszami z całej Polski, pracują wśród speakerów z całego świata i przedstawicieli przyszłościowych start-upów!

Najbliższe wydarzenie – Impact’23

Najbliższe wydarzenie jakie organizujemy to Impact’23, które odbędzie się w Poznań Congress Center w dniach 10 i 11 maja. Dla Ciebie, jako wolontariusza/wolontariuszki, oznacza to dwa dni pracy przy wydarzeniu z naszym zespołem, obowiązkowe dwa  dni szkolenia 8 i 9 maja, integrację z teamem wolontariuszy oraz możliwość zdobywania i szlifowania swoich umiejętności.

Na czas wydarzenia zapewniamy Ci nocleg oraz wyżywienie. Na koniec naszej wspólnej przygody z Impact’23 otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją pracę wolontariacką.

Więcej szczegółów znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym. Wypełnij go i współtwórz z nami Impact’23! Do zobaczenia w Poznaniu!

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Impact Academy

Impact Academy

Impact Academy

Impact Academy

Impact Academy