Poznaj speakera - Izabela Tworzydło

Izabela Tworzydło

Izabela Tworzydło

BNP Paribas

Izabela Tworzydło

BNP Paribas

BIO

Dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Banku BNP Paribas, w którym odpowiada za komunikację wewnętrzną, zewnętrzną, social media oraz employer branding.

Menadżerka z ponad 16-letnim doświadczeniem. W Banku BNP Paribas odpowiada za tworzenie i realizację strategii komunikacji korporacyjnej, zarządzanie sytuacjami o potencjale kryzysowym, komunikowanie zmiany oraz fuzji i połączeń, a także budowanie wizerunku ekspertek/ekspertów oraz Zarządu. Po pierwsze ludzie – buduje silne, różnorodne i zmotywowane do działania zespoły, co znajduje potwierdzenie w nagrodach i wyróżnieniach: nagroda główna w kategorii Kampania wewnętrzna i wyróżnienie w kategorii Innowacja Employer Branding – Employer Branding Excellence Awards 2022, nagroda główna Golden Arrow 2022 w kategorii Open za Dekalog Równego Traktowania oraz wyróżnienie w konkursie Siła Przyciągania 2022 Pulsu Biznesu za komunikację kultury organizacyjnej i wartości, druga pozycja w kategorii „Social media” w rankingu „Złoty Bankier 2022”, Biuro Prasowe Banku BNP Paribas wśród trzech najlepszych w Polsce według badania ARC Rynek i Opinia na temat banków i ich polityki public relations.

Wcześniej doświadczenia zdobywała w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym – Kredyt Bank, WARTA oraz branży HR i e-commerce – Grupa Pracuj. Feministka, mentorka, współinicjatorka i liderka programu „Kobiety zmieniające BNP Paribas”, a także członkini i sojuszniczka społeczności LGBT+ – BNP Paribas Pride Poland.