Poznaj speakera - Marta Kopeć

Marta Kopeć

Marta Kopeć

KKZ

Marta Kopeć

KKZ

BIO

Radca Prawny, Partner Zarządzający.

Specjalista z zakresu prawa pracy oraz prawa handlowego. Jest wybitnym ekspertem z zakresu prawa pracy, w szczególności w obszarach, w których prawo pracy przenika się z prawem handlowym.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Jest członkiem Stowarzyszenia Prawa Pracy. Mecenas Marta Kopeć jest osobistym doradcą do spraw prawnych Członków Zarządów, Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów Personalnych pracodawców działających na terenie Polski. Marta Kopeć jest również autorką licznych opinii prawnych oraz artykułów z zakresu prawa pracy. W kancelarii nadzoruje Dział Prawa dla Biznesu.

Od 2009 roku doradza konsumentom oraz przedsiębiorcom w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Ukończyła Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentką Szkoły Prawa Włoskiego i Europejskiego utworzonej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i prowadzonej we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu w Katanii (Universita’ degli studi di Catania Facolta’ di Giurisprudenza). W 2015 roku uzyskała dyplom Szkoły Głównej Handlowej, gdzie z wynikiem bardzo dobrym ukończyła podyplomowe studia „Akademia Spółek”.

Zamiłowanie do prawa pracy towarzyszy jej już od studiów, które ukończyła broniąc w Katedrze Prawa Pracy pracę magisterską pod tytułem „Work-Life Balance, czyli równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym”, pisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Małgorzaty Gersdorf. Przez wiele lat pracy w kancelariach prawnych, jak i w ramach własnej działalności Marta Kopeć zajmowała się doradztwem w zakresie prawa pracy, prowadzeniem sporów sądowych z tej dziedziny, a także obsługą sporów zbiorowych w imieniu pracodawców, tworzeniem dokumentów takich jak umowy o pracę, umowy o zakazie konkurencji, regulaminów pracy, polityk antymobbingowych i wielu innych. Z pewnością nieocenione wydaje się być jej doświadczenie w pracowniczych sporach sądowych, gdyż wpływa na wybór najlepszych rozwiązań umożliwiających zapobieganie sytuacjom problemowym bądź radzenie z już istniejącymi.