Poznaj speakera - Szymon Kobyliński

Szymon Kobyliński

Szymon Kobyliński

7ANNA

Szymon Kobyliński

7ANNA

BIO

W latach 90. założył zespół rockowy Blenders, który stał się jednym z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce i przez ponad 10 lat utrzymywał się na szczytach list przebojów. Zespół zagrał w swojej karierze ponad 700 koncertów i wydał cztery płyty, wśród których jedna osiągnęła status złota.

Równolegle do kariery muzycznej zaangażowany był w sporty rowerowe, w szczególności ich najbardziej ekstremalną odmianą jaką jest downhill. Kilka razy stawał na podium w lokalnych zawodach, zdobył też pierwsze miejsce na jednej z edycji Pucharu Polski. Swoją pasję postanowił przekształcić w biznes i tak w 2001 roku wraz z żoną Anią założył firmę 7ANNA, która swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji części innych producentów. Dziś firma produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości rowery i komponenty marek własnych na wszystkich głównych rynkach europejskich i północnoamerykańskich. Ugruntowany ekstremalny image marki „NS Bikes”, uzupełniony elegancją i urodą „Creme Cycles”, wraz z wielokrotnie nagradzanymi rowerami „Rondo” reprezentującymi nowe oblicze kolarstwa, tworzą kompletny wachlarz produktów premium w segmentach rynku rowerów górskich, miejskich i szutrowych/szosowych.

W życiu prywatnym Szymon regularnie bierze udział w zawodach kolarskich – kilka lat temu startował nawet w Mistrzostwach Świata MTB w Andorze. Jest też miłośnikiem sportów wodnych, uprawia surfing i windsurfing. Niedawno także powrócił do grania – z jego inicjatywy nastąpiła reaktywacja zespołu Blenders.