Poznaj speakera - Paweł Elbanowski

Paweł Elbanowski

Paweł Elbanowski

StethoMe

Paweł Elbanowski

StethoMe

BIO

Paweł Elbanowski jest doświadczonym przedsiębiorcą i liderem biznesu z pasją do technologii i innowacji. Jest dyrektorem operacyjnym i współzałożycielem StethoMe™, rewolucyjnego stetoskopu przeznaczonego do użytku domowego, wyposażonego w inteligentny system analizy dźwięku.

Doświadczenie Pawła w rozwoju biznesu, tworzeniu stron internetowych i startupów przyniosło mu wiele wyróżnień, w tym tytuł finalisty TechCrunch BF i wyróżnienie Forbes 30 under 30.

Paweł jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na kierunku Informatyka, ze specjalizacją Systemy Informacyjne w Zarządzaniu.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i tworzeniu udanych firm. Jego pasja do innowacji i najnowocześniejszych technologii doprowadziła go do stworzenia sześciu firm, z których trzy zostały z sukcesem sprzedane. Paweł przez ponad 10 lat kierował również firmą programistyczną, tworząc innowacyjne systemy dla największych marek.

Paweł jest podekscytowany potencjałem rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się niemożliwe, takich jak wizja StethoMe i technologia rozpoznawania obrazów przed erą AI. Uważa jednak, że te dwa wynalazki są jednymi z najlepszych na świecie. Duch przedsiębiorczości i zaangażowanie Pawła w innowacje nadal napędzają jego pracę w StethoMe i nie tylko.