Poznaj speakera - Jacek Bukowicki

Jacek Bukowicki

Jacek Bukowicki

PARP

Jacek Bukowicki

PARP

  

BIO

Ekspert w Departamencie Rozwoju Startupów, PARP.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Europejskiego Instytutu Rozwoju Regionalnego i Lokalnego oraz Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie jako tutor jęz. angielskiego i certyfikowany trener szkoleń warsztatowych (team-building, leadership, komunikacja i wystąpienia publiczne). Członek Toastmasters International.

Pierwsze szlify zawodowe zdobywał w biznesie jako specjalista internetowej sprzedaży i marketingu oraz negocjacji międzynarodowych kontraktów handlowych. Uczestniczył we wdrażaniu pionierskich w Polsce internetowych systemów rezerwacyjnych w branży hotelarskiej, wspólnie z Onet.pl, WP.pl, Interia.pl oraz wiodącymi zagranicznymi systemami rezerwacji online. Swój pierwszy e-biznes rozkręcał, gdy jeszcze nie mówiło się w Polsce o startupach. Świadczył usługi freelancer’skie z zakresu digital marketing dla branży e-commerce.

W PARP zajmuje się projektowaniem oraz merytoryczną opieką nad realizacją programów akceleracyjnych ScaleUp i Poland Prize.
Od 2020 r. certyfikowany międzynarodowy mentor startupowy i trener pitchowania.