Poznaj speakera - Monika Szczęsna

Monika Szczęsna

Monika Szczęsna

Orange Polska

Monika Szczęsna

Orange Polska

  

BIO

Monika Szczęsna to Kierownik Wydziału Rozwoju Pracowników i Menedżerów w obszarze Kultury i Rozwoju Orange Polska. Specjalistka w obszarze zarządzania kompetencjami, oceny i feedbacku oraz Szefowa streamu w projekcie SkillsUp, którego celem jest modelowanie kompetencji adekwatnie do potrzeb wynikających z długofalowych celów biznesowych.

W Orange Polska odpowiada za ofertę i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów, budowanie kultury rozwoju opartej na osobistym zaangażowaniu i odpowiedzialności, dzieleniu się wiedzą i społecznościowym uczeniu się. Projektuje i koordynuje procesy wspierające rozwój i budowanie kultury organizacyjnej – feedback 360, feedback zespołowy, przeglądy menedżerskie, rozmowy rozwojowe.

Certyfikowany coach ICC, od kilku lat realizujący procesy indywidualne oraz sesje coachingu zespołowego i grupowego. Ukończyła Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Stosowana Psychologia Organizacji i Pracy. Wolny czas spędza na łonie natury, maluję i przytulam koty