Skip to main content

Dlaczego warto zarezerwować czas już teraz?

Impact to jedno z najciekawszych wydarzeń w Europie

Najbardziej opiniotwórczy dziennik biznesowy w Polsce – “Puls Biznesu” – umieścił nas w swoim rankingu Top 15 wydarzeń dla innowatorów w Europie.

#1

Impact to wiele istotnych obszarów tematycznych

Ile ścieżek wiedzie do biznesowego sukcesu? Na Impact mamy ich ponad 20. Poznaj je wszystkie i sam zdecyduj, która z nich jest najlepsza dla Ciebie i Twojego zespołu!

#2

Impact to nowe możliwości

Na Impact spotkasz 90% top managerów w Polsce. 76% uczestników wydarzenia to przedstawiciele biznesu. To w sumie aż  3 750 okazji dla Ciebie i Twojej firmy.

#3

Impact to właściwe ludzie

Wśród zaproszonych gości są nie tylko najważniejsze osoby z Polski, w tym przedstawiciele rządu, prezesi z wszystkich najważniejszych krajowych instytucji finansowych, firm technologicznych i kluczowi inwestorzy, lecz również szefowie światowych firm, autorytety naukowe i biznesowe.

#4

Impact to właściwe miejsce

To rozmowy i warsztaty skoncentrowane na analizie przyszłych i dokonujących się zmian społecznych oraz gospodarczych – tutaj poznasz najważniejsze wnioski z najnowszych raportów i analiz rynkowych prowadzonych przez najbardziej prestiżowe instytucje badawcze z Polski i Świata.

#5

DODAJ impact’24 DO KALENDARZA

Google · iCal · Outlook · Yahoo

Dodaj do Kalendarza

Google · iCal · Outlook · Yahoo

Adres

ul. Stawki 3a/47
00-193 Warszawa
POLSKA
KRS:0000611651

© 2023 Impact’24